Oferta indywidualna: kredyty bankowe i pożyczki prywatne

Nasze miejsce dla Klienta indywidualnego – nowa perspektywa na kredyty bankowe i pożyczki prywatne

Szukasz kredytu gotówkowego, kredytu konsolidacyjnego?

Conectum Finanse wychodzi z założenia, że ponieważ Twoja praca jest wystarczająco ciężka i zajmuje Ci wiele czasu, pragniemy Ci ją ułatwić i pomóc oszczędzić czas. Dzięki wszechstronnej wiedzy i specjalizacji wykorzystywanej przez naszych doradców i ekspertów – oraz dzięki temu miejscu – możesz szybko i łatwo uzyskać kredyt bankowy bądź pożyczkę prywatną od inwestora.

 • Otrzymujesz przydatne informacje o wszystkich ofertach bankowych w jednym przejrzystym miejscu
 • Nasza skuteczność w pozyskiwaniu środków dla Klientów indywidualnych to blisko 90%!
 • Nasi Klienci często w sposób nieświadomy mają obniżoną punktację w Biurze Informacji Kredytowej (BIK), natomiast my jesteśmy gwarantem, że  w sposób bardziej efektywny za pośrednictwem Conectum finanse, uzyskują satysfakcjonujące finansowanie dopasowane do potrzeb.

Potencjalnie najlepsze oferty kredytowe w jednym miejscu dzięki Conectum Finanse

Szukam w Google.com: Kredyty gotówkowe, kredyty konsolidacyjne. 

 • Wyszukujemy najlepsze oferty bankowe i pożyczki prywatne by pomóc w finansowaniu Twoich celów
 • Działamy na rynku finansowym w sposób unikatowy, dzięki nam Klienci mogą znaleźć kilka najlepszych ofert kredytowych, które spełnią ich potrzeby bez wysyłania setek zapytań do BIK – jak robi to większość pośredników
Wyszukiwanie ofert bankowych – informacje
Kryteria kwalifikacji odpowiednich ofert: kredyty gotówkowe, hipoteczne, oddłużeniowe, konsolidacyjne i pożyczki prywatne

Kryteria kwalifikacji :

 • Oferowane kredyty bankowe muszą być atrakcyjne, nisko oprocentowane, z niską marżą, na odpowiedni okres kredytowania i z niską ratą
 • Jesteśmy partnerem wielu banków i klubów inwestorskich
 • Skonfigurowanie najlepszej oferty dla naszych Klientów pod kątem: kredyt łatwy w obsłudze oraz profesjonalne doradztwo także po uzyskaniu kredytu np. w zakresie zwrotu składki ubezpieczenia
Jak działa Conectum Finanse i nasi partnerzy?

Doradcy Conectum Finanse dopasowują ofertę do potrzeb Klienta na podstawie szeregu czynników: dochodów, budżetu miesięcznego na spłatę raty, historii kredytowej, możliwości Klienta, możliwości uzyskania kredytu bądź pożyczki w przypadku podobnych Klientów itd.

Sposób działania:

 1. Przedstawiciel Conectum finanse bądź partnera kredytowego określa, czy pomoc ma dotyczyć działu kredyty bankowe czy pożyczek prywatnych, czy też w perspektywie obu tych rzeczy.
 2. Prosimy o podanie kilku informacji, aby przeprowadzić analizę sytuacji. Na podstawie zebranych informacji przygotowujemy listę pasujących ofert bankowych lub inwestycji prywatnych.
 3. Następnie doradca Conectum kontaktuje się z Klientem, który otrzymuje e-maila lub telefon z określoną propozycją.
 4. Klient powinien w rozsądnym czasie odpowiedzieć doradcy i przedstawić swoje stanowisko.
 5. Szukasz kredytu gotówkowego, kredytu konsolidacyjnego? Wypełnij formularz poniżej.

Gwarancja porad prawnych i adwokackich w sprawach karnych i cywilnych.
Zobacz również propozycje dla firm i sposoby na oddłużanie.


preferowana forma i metody pomocy (wymagane)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych do celów korespondencyjnych i udzielenia mi odpowiedzi na zadane pytania.

Conectum Finanse sp. z o.o. (administrator danych) z siedzibą w Stary Miastków 58, 08-420 Miastków Kościelny przetwarza Państwa dane osobowe w celu udzielenia informacji, na podstawie Państwa dobrowolnej zgody tj. art. 6.1a Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady(UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1) - RODO - przez okres obsługi korespondencji. Państwa dane nie będą udostępniane odbiorcom. Przysługuje Państwu żądania dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przenoszenia Państwa danych. Ponadto, przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jak również prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego. Dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, ani profilowaniu i nie będą przekazywane do państw trzecich.


Kredyty firmowe, gotówkowe, konsolidacyjne – Conectum [VIDEO]

Podziel się ze znajomymi:
Share on google
Google
Share on facebook
Facebook
0
Share on twitter
Twitter
Share on reddit
Reddit
0