Firmy: kredyty dla firm i inne sposoby finansowania

Sposoby na rozwój Twojej firmy od Conectum.pl Biznes

Jak ustalamy sposób rozwiązania finansowego dopasowanego dla poszczególnych firm?

Dopasowanie naszej oferty do indywidualnej sytuacji firmy jest ustalane na podstawie szeregu czynników: rodzaju świadczonych usług, obsługiwanych branż, wysokości potrzebnej kwoty, możliwości finansowych firmy, itp.

Aby zwiększyć swoje szanse na dalszy rozwój firmy lub wyjście z przejściowego impasu, należy skupić się na następujących dwóch obszarach:

 • Uzyskanie kredytu bankowego dla firm: Pożyczka lub kredyt bankowy dla firm może zostać przeznaczony na dowolny cel: finansowanie bieżących zobowiązań lub planów w przyszłości. Więcej informacji o kredytach bankowych dla firm.
 • Zarządzanie otrzymanymi środkami z pożyczki prywatnej: Pożyczka prywatna wiąże się z ryzykiem, o którym każdy właściciel biznesu powinien myśleć i być go świadomym, co zawsze nasi doradcy wyraźnie mówią Klientom. Jeśli nie chcesz pożyczki prywatnej od inwestora powiadom nas o tym. A gdy już się na nią zdecydowałeś posłuchaj naszych rad o tym jak dobrze zarządzać środkami z pożyczki prywatnej.
Zarządzanie środkami otrzymanymi za pomocą Conectum finanse dla firm

Potencjalne firmy mogą:

Wskazówki dotyczące zarządzania środkami finansowymi z kredytu bankowego lub pożyczki prywatnej:

 • pokryć część lub całość wydatków stałych,
 • finansować zakup materiałów i towarów oraz usług związanych z bieżącą działalnością gospodarczą,
 • regulować bieżące zobowiązania handlowe,
 • refinansować kredyty na finansowanie bieżącej działalności gospodarczej udzielone w innym banku.

Pamiętaj, że jeśli będziesz już z nami współpracował będziesz otrzymywał na bieżąco informacje z rynku finansowego kredytów bankowych i pożyczek prywatnych!

Profil firmy, która może ubiegać się kredyt bankowy lub pożyczkę prywatną?

Wskazówki, na temat profilu firmy, która może uzyskać finansowanie kredytem bankowym i/lub pożyczką prywatną:

 • Nie wymagamy zaświadczeń z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych ani Urzędu Skarbowego, czy faktur
 • Kredyt bez zabezpieczeń nawet do 500 000 zł na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością, nawet do 100% kosztów inwestycji, maksymalnie 500 000 zł, bez konieczności przedstawiania faktur rozliczeniowych
Często zadawane pytania o kredyty bankowe i pożyczki prywatne dla firm

Nie możesz znaleźć atrakcyjnej oferty pożyczki lub kredytu?

Jak już informowaliśmy, aby uzyskać najlepszą i najbardziej atrakcyjną ofertę kredytu lub pożyczki wystarczy kontakt z naszym doradcą, następnie analiza przypadku oraz przedstawienie konkretnej oferty. A wszystko maksymalnie w 3 dni!

Informacje o pożyczce lub kredycie dla firm

Aby uzyskać informacje na temat etapu pozyskiwania i wypłaty środków, Klient może kontaktować się z nami na trzy różne sposoby. Łatwy kontakt.

O tym warto pamiętać:

 • W przypadku pożyczki prywatnej warto mieć przygotowany numer Księgi Wieczystej nieruchomości (dostęp tutaj) i kilka zdjęć.
 • Jeśli chcesz uzyskać kredyt bankowy wystarczy nam Twoje źródło dochodu (oświadczenie o zarobkach) i raport BIK od pobrania stąd.

Dalsze kroki:

 • Dowiedz się, jak możesz uzyskać środki finansowe dla firm.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych do celów korespondencyjnych i udzielenia mi odpowiedzi na zadane pytania.

  Conectum Finanse sp. z o.o. (administrator danych) z siedzibą w Stary Miastków 58, 08-420 Miastków Kościelny przetwarza Państwa dane osobowe w celu udzielenia informacji, na podstawie Państwa dobrowolnej zgody tj. art. 6.1a Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady(UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1) - RODO - przez okres obsługi korespondencji. Państwa dane nie będą udostępniane odbiorcom. Przysługuje Państwu żądania dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przenoszenia Państwa danych. Ponadto, przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jak również prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego. Dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, ani profilowaniu i nie będą przekazywane do państw trzecich.

Podziel się ze znajomymi:
Share on google
Google
Share on facebook
Facebook
0
Share on twitter
Twitter
Share on reddit
Reddit
0