Kredyty dla firm

Kredyty dla firm za pośrednictwem Conectum Finanse – wygodny sposób finansowania bieżących potrzeb firmy on-line

Kredyty dla firm to źródło finansowania bieżących potrzeb związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą, które mogą być przeznaczone na dowolny cel.

  • pokrywanie części lub całości wydatków stałych,
  • finansowanie zakupu materiałów i towarów oraz usług związanych z bieżącą działalnością gospodarczą,
  • regulowanie bieżących zobowiązań handlowych,
  • refinansowanie kredytu na finansowanie bieżącej działalności gospodarczej udzielonego w innym banku.

Dlaczego warto korzystać z usługi kredyty dla firm od Conectum Finanse?

  • dowolny cel kredytowania bez konieczności dokumentowania wykorzystania środków – przeznaczenie zgodnie z bieżącymi potrzebami firmy
  • brak prowizji za rozpatrzenie wniosku kredytowego
  • okres spłaty dostosowany do indywidualnych potrzeb i zamierzeń firmy
  • sposób spłaty ustalany indywidualnie i dostosowany do możliwości finansowych każdej firmy
  • brak konieczności przedstawiania wkładu własnego niezależnie od kwoty kredytu, okresu i przeznaczenia środków
  • opieka dedykowanego doradcy dla Klienta Biznes

Złóż wniosek o kredyt dla firmy z Conectum Finanse

Zacznij korzystać z finansowania dla firm

Wykonaj kilka kroków online, by otrzymać finansowanie dla Twojej firmy. Pierwsze krok to zgłoszenie, wystarczy, że zadzwonisz do nas: 505 433 665, napiszesz wiadomość na: kredyty@conectum.pl, wyślesz sms o treści: „Kredyt” na 505 433 665– i skontaktujemy się z Tobą.

Dzięki środkom finansowym masz kontrolę nad firmą

Kredyty dla firm w kwocie i na okres spłaty dopasowany indywidualnie do potrzeb Twojego biznesu. Specjalizujemy się w kredytach firmowych, kredytach inwestycyjnych dla firm, również na zakup nieruchomości. Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w branży, dzięki temu wiemy, które oferty będą idealne dla Twojej firmy.

Uzyskanie dobrego kredytu z nami jest łatwe

Trudno jest dobrać idealne kredyty dla firm za pierwszym razem. Dzięki Conectum Finanse kredyty dla firm są łatwe w uzyskaniu, atrakcyjne cenowo i szybkie w wypłacie środków. Ważne: nie udzielamy chwilówek ani pożyczek pozabankowych poniżej 50 tys. złotych. Posiadamy największą i najbardziej różnorodną ofertę kredytów na rynku.


Bezpłatna pomoc ekspertów Conectum Finanse

Na dobry start

Nasz zespół pomoże Ci zidentyfikować najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy w zakresie finansowania bieżących potrzeb Twojej firmy, bez faktur i oświadczeń z ZUS i US.

Wskazówki i informacje

Wskażemy Ci jak zacząć i gdzie znaleźć najlepszy kredyt. Nie musisz przeglądać wszystkich ofert na rynku, przedstawimy Ci najlepsze rozwiązania. Tylko realne oferty bankowe. Minimum formalności, bez poręczycieli a gotówka nawet tego samego dnia.

Bezpłatna pomoc nawet przez kilka miesięcy

Nasz zespół może zaproponować do nawet kilka miesięcy darmowej obsługi prawno-finansowej dla Twojej firmy. Wypełnij formularz poniżej – oddzwonimy.


preferowana forma i metody pomocy (wymagane)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych do celów korespondencyjnych i udzielenia mi odpowiedzi na zadane pytania.

Conectum Finanse sp. z o.o. (administrator danych) z siedzibą w Stary Miastków 58, 08-420 Miastków Kościelny przetwarza Państwa dane osobowe w celu udzielenia informacji, na podstawie Państwa dobrowolnej zgody tj. art. 6.1a Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady(UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1) - RODO - przez okres obsługi korespondencji. Państwa dane nie będą udostępniane odbiorcom. Przysługuje Państwu żądania dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przenoszenia Państwa danych. Ponadto, przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jak również prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego. Dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, ani profilowaniu i nie będą przekazywane do państw trzecich.


Kredyty firmowe, gotówkowe, konsolidacyjne – Conectum [VIDEO]

Podziel się ze znajomymi:
Share on google
Google
Share on facebook
Facebook
0
Share on twitter
Twitter
Share on reddit
Reddit
0