pożyczki pod zastaw nieruchomości

Czy potrzebujesz pożyczki prywatnej? Poradnik Actius Finanse

Posted on Posted in pożyczki pod zastaw nieruchomości, pożyczki prywatne

Czy potrzebujesz pożyczki prywatnej pod zastaw nieruchomości?

Zobacz, co oferujemy Dobra pożyczka pozabankowa pod zastaw nieruchomości
Jeżeli nie masz czasu, złóż zapytanie tutaj>.

Pożyczki prywatne pod zastaw nieruchomości: mieszkania, domu, działek i gruntów komercyjnych to nowy produkt finansowy, dzięki któremu w możliwie szybkim czasie spłacisz wszystkie swoje zadłużenia. Decyzja o skorzystaniu z takiego rozwiązania to poważny krok, dzięki któremu możesz potencjalnie polepszyć swoją sytuację finansową i oszczędzić czas. Jednakże taką decyzją możesz także zaszkodzić. Przed jej podjęciem należy przeanalizować potencjalne korzyści oraz szkody, jakie może Ci wyrządzić. Actius Finanse świadczy przydatne usługi dla właścicieli nieruchomości, w tym:

 • Analiza sytuacji Dłużnika
 • Porady techniczne na temat pożyczek hipotecznych, na przykład dotyczące oprocentowania i opłat związanych z pożyczką pod zastaw
 • Indywidualne umowy pożyczki prywatnej
 • Zbieranie informacji on-line
 • Kilku inwestorów składa zapytanie odnośnie Twojej nieruchomości

Pamiętaj, że serwis Actius Finanse wyświetla bezpłatne oferty pożyczkowe zarówno dla Pożyczkobiorców jak i Inwestorów, ale również płatne reklamy. Reklamowanie w Actius ma bardzo duży wpływ na wynik wyszukiwania przez Inwestorów i ilość złożonych przez nich ofert. Actius nigdy nie przyjmuje opłat za umieszczenie lub pozycjonowanie witryn w wynikach wyszukiwania, a uwzględnienie witryny w tych wynikach jest bezpłatne. Bezpłatne zgłoszenie do specjalisty: Pożyczki pod zastaw, oraz nasz oficjalny blog Centrum pomocy: pożyczki pod zabezpieczenie zawierają wiele informacji na temat pożyczek prywatnych pod zastaw nieruchomości.

Przed rozpoczęciem poszukiwań odpowiedniego źródła finansowania warto podszkolić się w zakresie działania wyszukiwarek. Proponujemy zacząć od poniższych materiałów:

Jeśli rozważasz oddłużanie z pożyczką pod zastaw nieruchomości, im szybciej to zrobisz, tym lepiej. Planowanie spłaty całego zobowiązania to dobry moment na taką decyzję. W ten sposób razem z naszymi doradcami i Inwestorami możesz zagwarantować, że Twoja sytuacja finansowa poprawi się.

Kilka przydatnych zagadnień, do których należy się przygotować przed rozmową z Inwestorem:

 • Przygotowanie numeru Księgi Wieczystej.
 • Przygotowanie spisu wierzycieli oraz krótki opis sytuacji.
 • Opis Twojej sytuacji materialnej i rodzinnej.
 • Jakich wyników oczekujesz i w jakim przedziale czasowym?
 • Jaką ratę możesz spłacać?
 • Jakiej kwoty potrzebujesz?
 • Jakie masz doświadczenie z pożyczkami prywatnymi czy masz bieżące pożyczki pod zastaw?
 • W jaki sposób można się z Tobą komunikować?

Pożyczka prywatna pod zastaw nieruchomości może zrobić dla Ciebie wiele dobrego, jednak reputację tych pożyczek nadwerężyli niektórzy usługodawcy prowadzący działania mające na celu pobieranie przedpłat. Takie praktyki naruszające nasze wytyczne wpływają negatywnie na profil Inwestora, a nawet prowadzą do usunięcia go z naszego serwisu. Oto kilka kwestii, które warto rozważyć:

 • Wystrzegaj się Inwestorów, agencji i firm, od których otrzymasz informację, iż na pewno uzyskasz pożyczkę przy wpłacie przedpłaty.
 • Nikt nie może zagwarantować, że uzyska dla Ciebie pożyczkę. Wystrzegaj się osób, które twierdzą, że gwarantują pożyczkę prywatną pod zastaw nieruchomości pod warunkiem wpłaty przedpłaty zanim otrzymasz pożyczkę.
 • Uważaj, jeżeli firma zachowuje się tajemniczo i nie wyjaśnia przejrzyście swoich zamiarów.Jeśli coś budzi wątpliwości, żądaj wyjaśnień.
 • Wybieraj rozsądnie.Rozważając skorzystanie z pożyczki pod zastaw, warto zrobić rozeznanie w spośród Inwestorów, którzy zgłoszą się do Ciebie. Najczęściej zgłosi się do Ciebie kilku lub kilkunastu Inwestorów.
 • Upewnij się, dokąd trafiają pieniądze.

  Actius Finanse nigdy nie wpłaca środków od Inwestora najpierw na swoje konto a następnie na konto Pożyczkobiorcy. Chyba, że Klient wyrazi taka wolę. Actius wyraźnie zaznacza, iż udziela pożyczki prywatnej pod zastaw nieruchomości poprzez naszych Inwestorów.

Podziel się ze znajomymi:
Share on google
Google
Share on facebook
Facebook
0
Share on twitter
Twitter
Share on reddit
Reddit
0
oddłużanie rolników, kredyty dla rolników pod zastaw nieruchomości

Oddłużanie rolników i kredyty dla rolników

Posted on Posted in oddłużanie rolników

Sposób na oddłużanie rolników oraz kredyty dla rolników pod zastaw gruntów.

Co warto zrobić na początku przed oddłużaniem lub kredytem pod zastaw gruntów

Nasze wskazówki dla kredytobiorców zawierają ogólne wytyczne dotyczące możliwości, parametrów technicznych i jakości naszych usług. Poniżej znajdziesz szczegółowe wskazówki na temat oddłużania dla rolników, tak, aby dobrze współpracować z Conectum Finanse i osiągnąć finansowanie.

Dajemy rolnikom informacje, których szukają, i które będą potrzebne na drodze do wyjścia z długów lub dodatkowego finansowania bieżących potrzeb

Dbamy o wysoką jakość naszych usług i a szczególnie poziom świadczonej pomocy. To jest sprawa najważniejsza. Poziom naszych usług i parametry przyciągają od lat wielu rolników i zachęcają do szukania finansowania właśnie u nas. Pomyśl, jakie ważne może być podejście do problemu zadłużenia już teraz, aby rozwiązać go w przyszłości.

Dbamy, by nasza oferta była jedyna, indywidualna i niepowtarzalna

Pożyczki pod zastaw nieruchomości  zabezpieczonej np. gruntem rolnym ułatwiają naszym Klientom szybkie wyjście z długów i pętli zadłużenia bez konieczności ogłaszania upadłości konsumenckiej. W zaawansowany sposób dopasowujemy pożyczki do potrzeb, możliwości i zamierzeń rolnika. Niektóre parametry pożyczek pod zastaw nieruchomości zabezpieczonej gruntem rolnym:

-> brak opłat wstępnych
-> maksymalny okres spłaty aż 4 lata
-> oprocentowania już od 0,8%
-> zabezpieczenie do 75% LTV (wartości nieruchomości lub gruntu)
-> na spłatę wszystkich zadłużeń

Należy pamiętać, że nasze pożyczki są indywidualnie dopasowane do potrzeb rolników. Pożyczki pod zastaw gruntów rolnych są elastyczne. Niektóre z takich pożyczek (na przykład pożyczki pod zastaw gruntów) omawiamy w Pożyczki pod zastaw.

W Actius Finanse Polska wybieramy tylko najlepsze rozwiązania – wybierzmy razem najlepszy sposób oddłużania.

Dbamy by nasze pożyczki były łatwe i wygodne bez „małego druku”

Umowa pożyczki pod zastaw nieruchomości powinna być tak skonstruowana, aby każde zasady były jasne i przejrzyste dla rolnika . Dodatkowo tłumaczymy zapisy pożyczki krok po kroku.

Podczas spisywania aktu notarialnego również nagrywamy rozmowę i przy notariuszu raz jeszcze tłumaczymy zasady pożyczki prywatnej pod zastaw gruntów rolnych.

Czego warto unikać zaciągając pożyczkę pod zastaw gruntów?

Nie bierz każdej oferty inwestorskiej w ciemno, skontaktuj się uprzednio z jednym z naszych doradców, abyś miał wszystko wyjaśnione. Jeśli pożyczka zostanie przez Ciebie zaciągnięta w pośpiechu możesz stracić dobytek życia.

Do naszych usług należy odpowiednia optymalizacja parametrów pożyczki pod kątem Twoich możliwości finansowych. Niektóre firmy twierdzą, że są w stanie zagwarantować wysoką pożyczkę w krótkim okresie. Rzetelne firmy pożyczkowe rzeczywiście mogą znaleźć doskonałe dla Ciebie rozwiązanie, jednak są również firmy, które stosują oszukańcze metody w celu wprowadzenia Cię w błąd. Zachowaj ostrożność!

Aby uzyskać odpowiednie finansowanie pozwól naszym specjalistom wybrać dla Ciebie kilka ofert Inwestorów i razem wybierzemy dla Ciebie tę najlepszą. Jeśli nie będziesz pewien decyzji będziesz miał czas na zastanowienie – Inwestor będzie miał dla Ciebie środki finansowe przez 14 dni. Więcej informacji na temat pożyczek pod zastaw nieruchomości dla rolników.

Podziel się ze znajomymi:
Share on google
Google
Share on facebook
Facebook
0
Share on twitter
Twitter
Share on reddit
Reddit
0