Upadłość Konsumencka 2017. Conectum. Oddłużanie

Kalkulator Oddłużania – Oblicz, o ile zmaleją Twoje raty

Posted on Posted in ODDŁUŻANIE

Kalkulator Oddłużania – Dowiedz się, jak wyliczyć Twoje przyszłe/ą ratę po procesie oddłużania, gdy obecne codziennie mogą stanowić poważny problem.

Co znajdziesz na tej stronie Conectum?

1. Opis możliwości kalkulatora oddłużania.
2. Kalkulator Oddłużania, czyli kalkulację, o ile zmniejszy się Twoje miesięczne obciążenie ratami kredytów, pożyczek, chwilówek.
3. Możliwość bezpłatnego przetestowania kalkulatora oraz wyliczenie Twoich rat po procesie oddłużania. Dodatkowo absolutnie bezpłatnie obór odpowiedniej osoby do ewentualnego prowadzenia Twoich spraw. Sam decydujesz.

 

Wzór z pozoru wydaje się być bardzo pro­sty. Regularne spłaty zobowiązań nie są w stanie spędzić snu z powiek i świadczą o wiarygodności kredytobiorcy. Co jednak gdy pojawiają się zadłużenia? Spec­jal­iści od oddłużania dys­ponują wie­loma sposobami, aby doprowadzić do poprawy sytuacji majątkowej każdego Klienta.  Wiedzą o tym najlepiej osoby, które już skorzystały z pomocy Conectum. Jed­nak w przeciwieństwie od naszych Klientów, nie każdy zdaje sobie sprawę, że pojaw­ie­nie się zagrożenia posiadania zaległości, wypowiedzeń umów kredytów i pożyczek, czy pojawienie się egzekucji komorniczej, czę­sto pojawia się bardzo szybko i niespodziewania. I to każ­dego kole­jnego mie­siąca. Jak wybrnąć z takiej pętli zadłużenia? Dowiedz się oblicz poniżej, ile możesz zaoszczędzić dzięki Conectum, jeszcze dziś.

Czego potrzebujemy?

Podaj nazwę banku/firmy/pożyczki/chwilówki

Podaj kwotę zadłużenia

Podaj informację ile udało się spłacić

Podaj Twoje miesięczne zarobki

Twoja kalkulacja

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Conectum Finanse i partnerów oraz akceptuję regulamin.

 

 

Wyliczenie Twoich potencjalnych rat, nie jest trudne jeśli znasz reguły i zasady, któ­rymi kie­rują się pro­fesjon­al­iści. Jeśli wiesz już dokład­nie, jak podejść do sprawy zachęcamy do bezpłatnej konsultacji z nami. Jeśli nadal potrzebujesz informacji w jaki sposób możesz wyjść z długów oraz na 100% się oddłużyć, podpowiemy Ci. Zdobądź jeszcze kilka przydatnych porad. Zleć nam analizę Twojej sprawy – tutaj.

Upadłość Konsumencka 2017. Conectum. Oddłużanie

Podziel się ze znajomymi:
Share on Google+
Google+
0Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Reddit
Reddit
0