Conectum Finanse Kredyty Kontakt

Conectum Opinie Nowe

Posted on Posted in Forum, Kredyty Opinie

Oddłużanie # Conectum # Historie Klientów 2022 [aktualizacja]

Conectum Opinie Nowe. Niniejszym artykułem rozpoczynamy serię wybranych historii naszych Klientów wraz z ich opiniami dotyczącymi szeroko rozumianej  tematyki wychodzenia z długów. Historie te mają charakter kluczowy w zakresie oddłużania, są one również najczęściej powtarzającymi się wśród osób zadłużonych – poszukujących pomocy, rozwiązań i schematów w kwestii pętli zadłużenia.

Historia / Styczeń 2019r. – Kredyt Gotówkowy Kraków


P. Grażyna - Conectum Finanse Forum | Opinie1. Wstęp. Sytuacja Klienta. Moment powstania problemu.

Kredyt bankowy dla zadłużonych

Nigdy nie miałam oporów przed wzięciem krótkoterminowego kredytu. Może dlatego, że zawsze miałam go za co spłacić. Może nie zabrzmi to zbyt skromnie, ale nigdy nie borykałam się z problemami finansowymi – wręcz przeciwnie. W niektórych momentach swojego życia miałam tyle pieniędzy, że mogłam pozwolić sobie na wszystkie zachcianki – wyjazdy kilka razy w roku na wakacje, zakup drogich fatałaszków, a nawet wspieranie lokalnego schroniska dla zwierząt. Nie chce wyjść nieskromnie, ale moje życie było idealne. Niestety – pech chciał, że moja firma zbankrutowała. Jako, że działo się to praktycznie z dnia na dzień, nie miałam za wiele czasu, by się na to przygotować. Zresztą, jak można się przygotować do bankructwa.

Zawsze byłam osobą rozsądną. Na chłodno kalkulowałam wszystkie „za” i „przeciw”, analizowała możliwe ścieżki, myślałam nad wyjściem z sytuacji. Czarne chmury zbierały się nad moją głową. Tym razem nie było tak różowo. Na głowie miałam mieszkanie – niewielkie, aczkolwiek nadal wymagające minimum wkładu finansowego, samochód, a także kredyt na potrzeby firmy. Jednym słowem, oszczędności starczyły mi na maksymalnie trzy miesiące. Nie chcąc bawić się w kolejne kredyty, pożyczyłam trochę pieniędzy od bliskich. Niestety – to również nie starczyło.

Miałam poważny problem. Brak pieniędzy. Kredyty na głowie. Powoli traciłam wole życia. Oczywiście niemal na gwałt szukałam jakiejś pracy. Dokładałam też wszelkich starań, aby reaktywować prowadzoną działalność. Ciągle były potrzebne mi pieniądze. Bez większego zastanowienia postanowiłam wziąć kolejny kredyt.

https://kredyty-conectum.pl/kredyty/forum/kredyty-gotowkowe/najlepsze-kredyty-konsolidacyjne-w-2020-r/

Myślałam sobie: to strzał w dziesiątkę. Wzięłam pożyczkę i zaczęłam spłacać zaległe raty. Jeszcze nie wiedziałam, że już niedługo czeka mnie znacznie poważniejszy problem. Kredyt bankowy starczył mi na kilka dobrych miesięcy – oszczędzałam, zrezygnowałam z wyjazdów i zewnętrznych dotacji. Żyłam można, by powiedzieć – ubogo. Niestety, każde pieniądze kiedyś się kończą. Tak było i z tymi. Gotówka była na wyczerpaniu, ja nadal nie miałam pracy, a pożyczkodawcy upominali się o swoje. Na głowie wisiało mi nie jeden, a pięć kredytów. Jak teraz na to patrzę, cieszę się, że nie skorzystałam z opcji kredytów chwilówek. Dzięki temu zaoszczędziłam sobie sporo stresu.

Wpadłam w prawdziwą spiralę długów. Brałam jedną chwilówkę, aby spłacić kolejną. Niestety – doszły mi niespodziewane wydatki. Jedna mała choroba sprawiła, że już nie byłam w stanie zapłacić kolejnej raty. Nie wiedziałam, co robić. Pierwszy raz od dawna byłam naprawdę przerażona. Wprawdzie udało mi się znaleźć jakąś pracę, aczkolwiek comiesięczna pensja była skrajnie niska. Nie stać mnie było na spłatę wszystkich zobowiązań. Bałam się, że w końcu na głowę wejdzie mi komornik.

Zaczęłam szukać w Internecie jakiegoś sposobu. Poszukiwałam pieniędzy. Rodzina nie była w stanie mi już pomagać. Od komornika dzielił mnie już jeden krok. W końcu znalazłam reklamę firmy Conectum Finanse. Przyznam szczerze, że bałam się wtajemniczać kolejne osoby w moje prywatne problemy. Musiałam zaryzykować. Miałam nóż na gardle. Opowiedziałam konsultantowi o wszystkim, z czym muszę się borykać. Nie pominęłam żadnego szczegółu. Wprawdzie nie miałam wielkich nadziei, że uda mi się coś wskórać, aczkolwiek byłam dobrej myśli.

Dopiero firma Conectum Finanse sprawiła, że udało mi się wyjść z długów. Zamieniłam wszystkie swoje zaciągnięte pożyczki w jedną dużą.

„Dzięki Państwu zaczęłam z czystym sumieniem wydawać więcej na bieżące potrzeby – przy tym bieżąco regulując moje kredyty i pożyczki. Dziękuję Państwu bardzo!”. Mirosława 29 lat, Kraków.



Kolejna historia już za 3 dni. Zapraszamy do czytania!
Chcesz dowiedzieć się jak wyjść z pętli zadłużenia? Sprawdź tutaj!

* Imię Klienta oraz miejsce zamieszkania zostały zmienione

Jak znaleźć kredyt oddłużeniowy dopasowany do potrzeb?

 

Podziel się ze znajomymi:
Share on google
Google
Share on facebook
Facebook
0
Share on twitter
Twitter
Share on reddit
Reddit
0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziesięć + dziewięć =